Судитимуть підлітків, котрі розтрощили вагон електрички «Конотоп - Хутір Михайлівський»…

У середині листопада нинішнього року до відділення поліції №1 (м. Кролевець) звернулась чергова залізничної станції та повідомила, що невідомі особи, перебуваючи в електропотязі сполученням «Конотоп - Хутір Михайлівський» пошкодили сидіння та вікна одного з вагонів.

Як з’ясували поліцейські, двоє підлітків 15-ти та 16-ти років на одній із залізничних станцій увійшли у вагон електропотягу та, переслідуючи хуліганські мотиви, відірвали сидіння і розбили вікно.

Такими діями зловмисники спричинили матеріальних збитків Укрзалізниці на суму більше ніж 109 тисяч гривень.

Окрім того, затримали вчасне прибуття потягу до кінцевої станції, що спричинило незручності іншим пасажирам.

Наразі слідчі завершили досудове розслідування за ч. 2 ст. 296 КК України «Хуліганство» та під процесуальним керівництвом прокуратури скерували до суду обвинувальний акт, повідомляє поліція Сумщини.

На СУМЩИНІ водій снігоочисного автомобіля допустив наїзд на пішохода… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/11263-na-sumshchyni-vodii-snihoochysnoho-avtomobilia-dopustyv-naizd-na-pishokhoda

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.