Сьогодні до обіду в обласному центрі зафіксовано 15 дорожно-транспортних пригод…

ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ В СУМСЬКІЙ ОЛАСТІ повідомила:

«Станом на 15-ту годину на лінію 102 надійшло 15 повідомлень про ДТП в обласному центрі. На щастя, ніхто не постраждав.

Також інспектори контролюють стан доріг і повідомляють комунальним службам про проблемні ділянки та місця з можливим укладенням руху транспорту.

Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, викличте на допомогу поліцію або аварійні служби.

Ми на варті, попри будь-які погодні умови.

Якщо ви вже опинилися у скрутній ситуації – телефонуйте на 102».

На КОНОТОПЩИНІ 31-річний водій автомобіля Hyundai Tucson допустив наїзд на пішохідку: жінка загинула… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/11112-na-konotopshchyni-31-richnyi-vodii-avtomobilia-hyundai-tucson-dopustyv-naizd-na-pishokhidku-zhinka-zahynula#google_vignette

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.