На СУМЩИНІ сьогодні ввечері, 28 жовтня 2023 року, та вночі 29 жовтня 2023 року збережеться сила вітру 17-22 м/с…

Сумський гідрометцентр «Сумський обласний центр з гідрометеорології» повідомив, що ввечері 28 та вночі 29 жовтня 2023 року по Сумській області та м. Суми збережуться пориви західного вітру, 17-22 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

Головне управління ДСНС України у Сумській області проінформувало:

«За прогнозом обласного Гідрометцентру, ввечері 26 жовтня та вночі 29 жовтня по м. Суми та області збережуться пориви західного вітру, 17-22 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

Рятувальники застерігають громадян під час погіршення погодних умов бути максимально обережними та утриматися від виходів на вулицю.

Якщо негода застала на вулиці стережіться розлогих дерев, ліній електропередач, рекламних щитів оскільки пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження».

17 населених пунктів знеструмлено на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/11070-17-naselenykh-punktiv-znestrumleno-na-sumshchyni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.