Сьогодні вночі та вранці безпілотники дуже активно й ефективно атакували кілька регіонів росії…

Сьогодні у ніч на середу, 30 серпня 2023 року, у пскові, що в росії пролунали вибухи в районі аеропорту.

Безпілотник атакував залізничний вокзал у російському курську: є поранені… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/10625-bezpilotnyk-atakuvav-zaliznychnyi-vokzal-u-rosiiskomu-kursku-ie-poraneni

До слова. про атаки безпілотників повідомли в кількох регіонах росії, а ще – на території окупованого Криму.

Зауважимо, що псков розташований за 700 кілометрів від кордону України. Зазначимо, що безпілотників по тилових регіонах росії 30 серпня 2023 року була наймасованішою з початку віроломного вторгнення росіян до України. Було атаковано щонайменше 6 регіонів рф: псков, брянську, орловську, рязанську, калузьку та московську області.

Найрезультативнішого та найефективнішого удару було завдано по аеродрому пскова. На ньому пошкоджено, за деякими даними, які уточнюються, 4 військово-транспортні літаки Іл-76, резервуар з паливом, сталася пожежа у військовій частині 64044 (територія 2-ї бригади спецназу ГРУ). Аеропорт повністю закрили для польотів щонайменше до 31 серпня 2023 року.

Є значні пошкодження й в інших областях рф, куди долетіли безпілотники.

Сьогодні вранці в деяких регіонах знову пролунали сильні вибухи…

Сьогодні вранці українські бійці уже збили два рашистських гелікоптери «алігатори»… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/10599-sohodni-vrantsi-ukrainski-biitsi-uzhe-zbyly-dva-rashystskykh-helikoptery-alihatory

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.