Поспішний виїзд ватажка ПВК «Вагнер» ЄВГЕНА ПРИГОЖИНА до Африки та стрімке повернення: що за цим стоїть?

Телеграм-канал Коротко/Україна Новини Війна поділився інсайдерською інформацією каналу:

«Увага, інсайд нашого каналу: поспішний виїзд Пригожина до Африки та стрімке повернення були зумовлені тим, що під керівництвом заступника начальника ГРУ, керівника 161-го центру підготовки спеціалістів ГРУ Андрія Авер'янова здійснювалася розробка комплексу заходів щодо повного заміщення контингенту ПВК «Вагнер» на території Африки.

Було намічено створення та підготовка армійського корпусу чисельністю понад 20 тисяч осіб. Пригожин цьому чинив сильний опір і докладав усіх зусиль, щоб перешкодити.

Андрій Авер'янов відомий такими операціями ГРУ, як отруєння Сергія та Юлії Скрипаль у Солсбері, вибух на складі у Врбетиці у Чехії, отруєння болгарського торговця зброєю Омеляна Гебрева».

Ватажку ПВК «Вагнер» ЄВГЕНУ ПРИГОЖИНУ уже всьо? Загинув у авіакатастрофі... ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/10647-vatazhku-pvk-vahner-yevhenu-pryhozhynu-uzhe-vso

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.