Автомобіль Volkswagen Passat, яким керувала 22-річна водійка, зіткнувся з мотоциклом Spark під керівництвом 17-річного мотоцикліста: хлопця госпіталізовано до лікарні…

Як попередньо встановили правоохоронці, 22-річна дівчина, керуючи автомобілем Volkswagen Passat, рухаючись вулицею допустила зіткнення з мотоциклом марки Spark під керуванням 17-річного водія.

Унаслідок чого, хлопець отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Шосткинської центральної районної лікарні.

Усі транспортні засоби було поміщено на майданчик для тимчасового зберігання.

За даним фактом у поліції відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

26-річна водійка автомобілем Кіа-Чератто зітнулася з велосипедом: велосипедист отримав травми несумісні з життям… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/10589-26-richna-vodiika-avtomobilem-kia-cheratto-zitnulasia-z-velosypedom-velosypedyst-otrymav-travmy-nesumisni-z-zhyttiam

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.