Сьогодні вранці українські бійці уже збили два рашистських гелікоптери «алігатори»…

Бойці 47 окремої механізованої бригади збили ворожий вертоліт Ка-52 у Запорізькій області сьогодні вранці, 17 серпня 2023 року.

Таким чином, цього ранку оборонці України знищили уже два російські «алігатори», про це повідомила 47 ОМБр у Facebook: «Ранок воїнів 47 окремої механізованої бригади розпочався зі знищення російського вертольоту Ка-52 в районі Роботине, що на Запоріжжі».

«Алігатор» помітила вогнева група зенітного ракетно-артилерійського дивізіону близько 07 годин 40 хвилин. Гелікоптер збили одним пуском з ПЗРК.

Також повідомляється, що на рахунку бійців 47 бригади – це вже 8 назавжди приземлений Ка-52, вартість якого сягає $16 млн.

Дещо раніше командувач Повітряних Сил ЗСУ Микола Олещук повідомив, що оборонці України знищили ворожий ударний вертоліт Ка-52 на Бахмутському напрямку вранці 17 серпня 2023 року.

Повітряні сили ЗСУ зранку сьогодні, 14 серпня 2023 року, на Бахмутському напрямку знищили гелікоптер російських загарбників… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/10576-povitriani-syly-zsu-zranku-sohodni-14-serpnia-2023-roku-na-bakhmutskomu-napriamku-znyshchyly-helikopter-rosiiskykh-zaharbnykiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.