Через нову сьогоднішню атаку дронів на МОСКВУ призупинено роботу аеропорту Внуково…

Сьогодні у вівторок, 1 серпня 2023 року, після нового удару БПЛА по Москва-сіті, оточено територію біля вежі IQ, порушено скління 150 квадратних метрів, повідомили деякы телеграм-канали.

Також над підмосковним Одинцово було зафіксовано безпілотник.

Через нову атаку дронів призупинено роботу московського аеропорту Внуково, який розташований на південний захід від Москви.

А ще російське міноборони заявило, що сьогодні вночі, 1 серпня 2023 року, Україна нібито атакувала морськими дронами патрульні кораблі Чорноморського флоту, які були за 340 км на південний захід від Севастополя…

На кримському полігоні вибухають боєприпаси: поки що кінця й краю цьому не видно… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/10397-na-krymskomu-polihoni-vybukhaiut-boieprypasy-poky-shcho-kintsia-i-kraiu-tsomu-ne-vydno

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.