А де ж дрова у місті БУРИНЬ для опалювання?

Як відомо, виконавча влада міста БУРИНЬ на чолі з ВІКТОРОМ ЛАДУХОЮ взяла напрямок на опалення бюджетних установ дровами.

ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/8154-nynishni-realii-burynskoyi-miskoyi-rady-komunalne-nekomertsiine-pidpryiemstvo-burynska-likarnia-im-prof-m-p-novachenka-video

Під пилки вже пішли посадки по всій території БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

Уже й на прибуткових територіях теж почато випилювання дерева.

А дров для опалення приміщень все не вистачає й не вистачає.

Де ж дрова?

Хтось з можновладців насмілиться дати відповідь на це запитання?

Ось така картина із запасом дров біля котельні, яка опалює ДНЗ №1 «Ромашка» БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Якщо чесно, то кількість дров не вражає.

Саме ж фото зроблене два дні тому – 4 січня 2022 року…

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.