На світлині попереду – то залишки Буринського цукрового заводу.
Він свого часу славився на всю Україну, мав потужну виробничу базу.
За парканом зліва – любий діткам Буринський міський садочок №3 «Сонечко».
«Сонечко», образно кажучи, вже закотилося за обрій.
Його міська влада на чолі з ВІКТОРОМ ЛАДУХОЮ закрила торік.
І тепер садочок чекає, що з нього зроблять те, що й цукровим заводом, або ж з Будинком культури того ж таки заводу.
На світлині – будинок культури був розташований справа.
Тепер тут – пустка…
Ось так і живе нинішнє містечко Буринь – добрим спомином про минуле, і розвалинами сьогодення…
Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.