У Роменській громаді відремонтовано дитячу бібліотеку

За інформацією управління культури Сумської обласної державної адміністрації, відбулося урочисте відкриття оновленої після ремонту Роменської центральної міської бібліотеки для дітей…

Завдяки ремонту заклад перетворився на сучасний багатофункціональний простір для креативу дітей та дорослих.

Зокрема, створено комфортну зону для проведення дозвілля з різними категоріями користувачів. Участь у відкритті взяли представники міської влади та читачі бібліотеки.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.