Іван Рябоконь, сільський голова Слободи, привітав освітян з високими відзнаками

Слобідські освітяни завжди мали вагомі доробки своєї праці.

Їхні вихованці досягали успіхів і в навчанні, і художній самодіяльності, і спорті тощо.

Напередодні Дня вчителя доробки слобідських освітян та педагогічних колективів навчально-виховних закладів поповнилися новими здобутками.

«Вітаю директорів освітніх закладів Дубницьку Катерину та Гриценко Тамару (на світлині – БіЖ) з отриманням нагород від голів Буринської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

Та – колективи Слобідського ДНЗ, Першотравневої ЗОШ та Слобідської ЗОШ за зайняті І, ІІ та ІІІ місця (відповідно) по підготовці закладів до нового навчального року», написав Іван Рябоконь на своїй сторінці в Фейсбуці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.