Для Буринської ОТГ придбано шкільний автобус завдяки й платникам податків до міського бюджету

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ОСВІТА, нові 15 шкільних автобусів, один з яких обладнано місцями для дітей з особливими освітніми потребами, для освітніх закладів області придбано на умовах співфінансування: за рахунок коштів державної субвенції в сумі 15 187 тис. гривень та коштів місцевих бюджетів – 12 531,8 тис. гривень.

Суховерхівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Буринської ОТГ також тепер має новенький шкільний автобус.

Зауважимо, що для забезпечення стовідсоткового підвезення учнів до місць навчання та у зворотному напрямку заклади освіти Сумщини потребують ще 50 автобусів.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.