Владислав Маняк, учень Чернечослобідського НВК, нагороджений високою відзнакою Сумщини

Іван Боршош, заступник голови Сумської обласної адміністрації, привітав обдаровану молодь Сумщини – стипендіатів голови обласної державної адміністрації – під час урочистостей з нагоди вручення стипендій 26 лютого 2020 року на базі Департаменту освіти і науки Сумської ОДА.

Заслужену стипендію голови обласної державної адміністрації отримали 45 обдарованих учнів – відмінники навчання, переможці олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань, активісти учнівського самоврядування.

Серед нагороджуваних 29 учнів – переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад, 7 – переможці міжнародних, всеукраїнських конкурсів, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, інтелектуальних змагань, активісти учнівського самоврядування, 9 – переможці міжнародних, всеукраїнських спортивних змагань).

Із 45 учнів-стипендіатів – 4 учні професійної (професійно-технічної) освіти, 39 учнів закладів загальної середньої освіти, 2 вихованці інтернатних закладів.

Серед нагороджених і Владислав Маняк, учень 9 класу Чернечослобідського НВК.

Владислав минулого року став переможцем 3 і 4 етапів олімпіад.

А в нинішньому році уже є переможцем 3 етапу, і буде брати участь у всеукраїнському 4 етапі, який незабаром відбудеться в одному з міст України…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.