Поліцейські з Канади провели тренінг для поліцейських Сумщини

24 офіцера поліції, серед яких дільничні, слідчі та патрульні отримали сертифікати про успішне проходження курсу «Деескалація конфлікту»

Навчання проводили поліцейські з Канади, які працюють в Україні в рамках поліцейської місії.

Чотириденний курс складався з теоретичного блоку та практичного виконання завдань за розробленими сценаріями.

У процесі навчання колеги обмінювались досвідом, обговорювали можливий розвиток подій у ситуаціях, які відбувались з ними та знаходили альтернативні шляхи розв’язання конфліктів у правових межах.

Тренінг закінчився урочистим врученням сертифікатів усім учасникам.

Правоохоронці відзначили неабияку користь від таких навчань, зокрема, у набутті нових знань щодо вирішення проблемних ситуацій під час роботи, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.