У Бурині рятувальники завітали до дитячого садка…

Рятувальники в рамках проведення Всеукраїнської громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» завітали до дитячого садочку «Ромашка».

Під час проведення заходу дітлахам нагадали про правила безпечної поведінки в побуті, застерегли від ігор з сірниками, пожежі від яких складають велику частку від загальної кількості.

Наостанок окрасою заходу став бойовий пожежний автомобіль. Вогнеборці розказали малечі про його основні властивості, наявне пожежно – технічне озброєння, та продемонстрували умовне гасіння пожежі подавши воду на гасіння.

Вчителі та вихованці закладу подякували рятувальникам за змістовну розповідь, подарувавши на згадку плакат зі спільними світлинами рятувальників та вихованців садочку, розповів офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.