Танцювальний колектив з Путивля переміг на Всеукраїнському хореографічному конкурсі в Одесі

Танцювальний колектив з Путивля отримав перемогу у Всеукраїнському хореографічному фестивалі-конкурсі...

У місті Одеса відбувся Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «Кубок хореографа Південного регіону України» з сучасної та естрадної хореографії.

Сумщину представив танцювальний колектив «Assorti» Путивльської дитячої музичної школи, повідомив офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

Колектив продемонстрував високий рівень виконавчої майстерності і отримав І премію у категорії «Ансамбль «KІDS Dance show».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.