Концерт для вчителів Тернівської ЗОШ дали випускники школи

Ось що з цього приводу повідала вчитель-ветеран Тернівської загальноосвітньої школи, що в Недригайлівському районі, Ольга Іванівна Пільгуй:

«Добрий і радісний настрій подарували учні 11 класу Тернівськоі ЗОШ (класний керівник Рзянін Д. М.) своім педагогам, привітавши іх з Днем вчителя.

Майбутні випускники бажали своім любим вчителям щастя, добра, терпіння, міцного здоров'я і нервів, бо з ними часом непросто буває.

Ми всі вдячні Вам, дорогі діти, за чудове свято!

Нехай життєвий Ваш шлях буде усіяний щастям і добром!»

На світлині: Тернівська ЗОШ.

Фото Олександра Яловця.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.