Перед новим навчальним роком…

Краснопільська об’єднана територіальна громада, яку очолює Юрій Яремчук, в кожному закладі освіти продовжує здійснювати підготовку до нового навчального року та зустрічі наступного першого класу за вимогами державної концепції Нової української школи.

Зокрема, в Осоївському НВК облаштовано класну кімнату для першокласників, замінено вікна і шпалери в закладі, пофарбовано підлогу.

Для створення нового освітнього простору придбано 10 комплектів меблів для учнів і вчителя, мультимедійний комплекс.

Також придбано та встановлено рукомийник тощо.

Загальна сума коштів, використаних на придбання обладнання складає 99,7 тисяч гривень.

Вартість ремонтних робіт з облаштування класної кімнати – 35,5 тисяч гривень, повідомив сайт sm.gov.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.