Буринщина отримає кошти з держбюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках, 26 лпня 2019 року відбулася 28 сесія Сумської обласної ради.

На ній, зокрема, розглядалося ы питання щодо розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти…

Ось що з цього приводу повідомив Олександр Непочатов, депутат Сумської обласної ради по виборчому округу №5, до складу якого входить частина Буринського району:

«26 липня відбулося пленарне засідання 28 сесії Сумської обласної ради сьомого скликання. Депутати розглянули ряд питань, одним із яких було питання щодо розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти. Для Буринського району виділено – 718 тис. грн на придбання послуг з доступу до Інтернету закладів загальної середньої освіти. Із зазначеної суми – 520 тис. грн. на район та 198 тис. грн. на ОТГ».

На світлині: депутат Сумської обласної ради Олександр Непочатов.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.