Політ Буринської «Чайки» розпочався: відкрито першу зміну…

Сьогодні, 19 червня 2019 року, в урочистій обстановці була відкрита перша зміна у дитячому оздоровчому таборі «Чайка», що є комунальним закладом Буринської районної ради. В цьому році планується оздоровлення дітей на трьох змінах.

Перших вихованців зустрічали директор табору Андрій Баранов і його талановита, кваліфікована і енергійна команда.

На урочисту лінійку вишикувалося 144 дитини, значна частина яких з Буринського, Лебединського та Недригайлівського районів.

З початком оздоровчого сезону літа 2019 року в таборі всіх присутніх привітав голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, та побажав усім цікавого, корисного і незабутнього відпочинку.

Своїми силами дітвора продемонструвала гостям та батькам цікаву концертну програму.

Політ Буринської «Чайки» розпочався, і всі мають надію, що він буде цього року, як і завжди, вдалим, зауважує офіційний сайт Буринської районної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.