У Тернах 29 червня 2019 року відбудеться випускний вечір для випускників Тернівської ЗОШ

Випускний вечір для випускників Тернівської ЗОШ відбудеться у Будинку культури.

Початок заходу о 20 годині.

А 30 червня 2019 року в Тернах відбудеться святкування Дня молоді…

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ:

15.00 - початок обласного фестивалю-конкурсу національно-патріотичного спрямування «Терен-фест» (учасники дитячі, юнацькі та дорослі колективи окремих виконавців міст, районів та об’єднаних територіальних громад Сумської області) – центр смт Терни.

17.00 – фінал відкритого Кубку Недригайлівського району 2019 року (ФК «Недригайлів» - ФК «Іваниця») – футбольне поле смт Терни.

19.30 – частування польовою кашею та варениками – центр смт Терни.

22.00 - святкова молодіжна дискотека, фаєр-шоу.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.