У Бурині привітали дітвору з Міжнародним Днем захисту дітей...

Діти – квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза.

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства.

І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни.

З нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей, сьогодні, 31 травня 2019 року, працівники Буринського бюро правової допомоги Марія Бондаренко і Аліна Тюндер з подарунками завітали до дітей - інвалідів, які перебувають на обліку в Буринському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Вони привітали вихованців та педагогів закладу із святом, приємно поспілкувались з ними, та пограли в різноманітні ігри…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.