Співробітники СБУ привітали вихованців Штепівського навчально-реабілітаційного центру зі святом Останнього дзвоника

Наприкінці травня за доброю традицією співробітники Управління СБУ в Сумській області привітали вихованців Штепівського навчально-реабілітаційного центру зі святом Останнього дзвоника.

І хоча цього року у закладі не було випускних класів, свято видалось не менш зворушливим та насиченим позитивними враженнями і емоціями.

Концертна програма, підготовлена вихованцями та педагогами, стала справжньою окрасою заходу.

Діти продемонстрували концертні номери про рідний край, друзів, вчителів та, звісно, про майбутні канікули.

Оскільки учні навчально-реабілітаційного центру є учасниками та переможцями різноманітних спортивних змагань, то колектив регіонального підрозділу Служби безпеки презентував підшефним нове спортивне знаряддя і побажав нових успіхів та перемог.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.