АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «День, який закарбується на все життя. День хвилювання, сліз та подяк…»

Останній дзвоник, зазвичай, лунає в останню п'ятницю травня.

Та остаточне рішення про дату проведення заходу школи приймають на місцях самостійно.

Проте головна умова, щоб учні пішли на літні канікули не пізніше 31 травня 2019 року.

Хоча багато шкіл вирішили не чекати кінця місяця і організувати свято Останнього дзвоника 2019 року сьогодні, 24 травня, тобто, нинішньої п'ятниці…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) подає привітання АНАТОЛІЯ СВИРИДА, голови громадської організації «Серця кіборгів» до свята Останнього дзвоника:

«Друзі! Сьогодні визначний та пам’ятний день.

День, який закарбується на все життя. День хвилювання, сліз та подяк…

Я бажаю діткам успішно здати всі іспити та гарно відпочити влітку! Батькам здоров`я та терпіння! Викладачам величезна Подяка та Шана!

На жаль, не можу бути у всіх школах, з якими нас зв’язують теплі стосунки, і щиро дякую за запрошення.

Та подумки я з Вами, і до зустрічі!

Щиро Ваш Анатолій Свирид

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.