У Бурині вшанували пам'ять Героя Віталія Кравченка

З нагоди відкриття експонатів шкільного музею, присвячених пам'яті Віталія Кравченка, ім'я якого з гордістю носить Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1, рідні та близькі земляка, всі небайдужі люди зібралися вшанувати героя.

На урочистому заході про життєвий шлях і службу на захисті Вітчизни мужнього земляка сказали міський голова Віктор Ладуха, начальник управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму міської ради Віктор Домашенко, дирекція, учні та вчителі навчального закладу.

Всі вони дякували присутній на заході мамі Героя Зінаїді Кравченко за виховання сина.

Благочинний Буринського округу настоятель храму св. мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії протоієрей отець Димитрій освятив експонати, присвячені пам’яті Героя.

Хвилиною тиші присутні вшанували пам'ять колишнього учня школи, і на знак вічної пам’яті поклали квіти біля його портрету.

Віталію Кравченку, сьогодні, 18 травня 2019 року, виповнилося б тільки 43 роки…

Про все це розповів офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.