Тернівці пишайтеся: Каріна Карпічко до Тернів привезла бронзову медаль…

В Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Мала академія наук України).

У ньому взяли участь 1200 юних талантів з усієї України, в тому числі – Криму. Свої роботи до Києва привезли і десять учнів з Криму. Увесь зал стоячи вітав співвітчизників-кримчан гучними оплесками.

Захист відбувався у 64 секціях.

Школярі із Сумщини гідно представили область. Серед них – і випускниця Тернівської ЗОШ, що в Недригайлівському районі, КАРІНА КАРПІЧКО.

У секції «Українська література» Каріна захищала повість «Загубена в житті». Повість була високо оцінена спеціальною експертною комісією.

І Каріні Карпічко та її керівнику Антоніні Володимирівні Соловей було присуджено високе третє місце.

Тобто, за прекрасну роботу нагороджено бронзовою медаллю.

До слова, Каріна Карпічко представляла Сумщину в місті Києві як переможець обласного конкурсу.

Відзначимо, що АНТОНІНА СОЛОВЕЙ, яка родом з сусіднього Буринського району, працює керівником гуртка Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

До речі, це був загалом наймасштабніший освітній конкурс країни, участь у якому взяли понад 120 тисяч українських школярів.

На урочистій частині була присутньою й міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Завершився фінал конкурсу для Каріни Карпічко вагомою відзнакою, і вона повернулася до рідних Тернів з неймовірним досвідом, безцінними знаннями й новими цікавими знайомствами...

Інтернет-портал БУТТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), який неодноразово на своїх сторінках розповідав про талановиту, обдаровану випускницю Тернівської школи, щиро вітає Каріну Карпічко з вагомою перемогою, і бажає їй і надалі прославляти свою маленьку Батьківщину – смт Терни…

На світлині: каріна Карпічко серед переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Мала академія наук України).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.