У Тернах відбулася «Важниця правова»

«Важниця правова» – це новостворена, цікава, творча гра,спрямована на підвищення рівня правової освіти, яка зможе допомогти у різнихскладних життєвих ситуаціях.

Уперше її розробники презентували ще в жовтні минулого року в Харкові. Гра містить більше 200 питань з різних галузей права та розрахована на школярів віком з 14 років та навіть студентів, нею грають у дитячих таборах.

З метою збереження саме освітньої функції гри у Тернівській ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів 9-Б класу головним спеціалістом Недригайлівського бюро правової допомоги Вадимом Терещенком було презентовано дану інтелектуальну гру.

Учні добре її сприйняли та охоче грали, крокуючи гральними фішками, давали відповіді на правові запитання.

До слова, для забезпечення та реалізації своїх прав та інтересів, громадяни можуть звернутися до Недригайлівського бюро правової допомоги за адресою: вул. Сумська, 13, смт Недригайлів, Сумська область, тел.5-25-28, 5-25-29 з територіальним обслуговуванням смт Недригайлів, Недригайлівський район. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.