Буринські першокласники ознайомилися з казковим світом Лариси Ніцой

Працівники дитячої бібліотеки здійснили бібліопохід до учнів 1-А класу першої міської школи. Зустріч була присвячена талановитій дитячій письменниці-сучасниці Ларисі Ніцой.

Лариса Миколаївна - автор багатьох дитячих книг серед яких: «Невигадані історії про звіряток-друзяток», «Як хом’ячок друзів шукав», «Ярик і дракон», «Ярик і Рогатий Мі…», «Страшне Страховисько», «Неслухи і вередулі» тощо. Вона любить дітей, цікавиться психологією, колекціонує дитячі книжки та мультфільми. Лариса Ніцой є ініціатором щорічного круглого столу «Книга на захисті дитячої душі», присвяченого Міжнародному Дню захисту дітей, організаторка Всеукраїнського руху «Дорослі читають дітям». Нещодавно письменниця відзначила свій 50-річний ювілей.

У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання бібліотекарі організували та провели голосні читання «Казковий світ Лариси Ніцой».

Дітям була представлена відеопрезентація про життєвий і творчий шлях письменниці з демонстрацією її основних творів. Казку «Ярик-векалка» Валентина Баранова прочитала першачкам уголос, доповнюючи свій виступ ілюстраціями художниці Еліни Елліс, відтвореними на проекційний екран. Діти емоційно реагували на процес читання та намагалися навіть самостійно озвучити деякі елементи цієї казки.

Найактивнішою виявилася Настуся Жук, яка вже добре читає і проявила бажання прочитати самостійно вголос, ще раз, цю казку для своїх однокласників.

Дивлячись на позитивну реакцію дітлахів можна зробити висновок, що авторка та її книга сподобалися. Для них провели огляд інших творів письменниці та запросили до дитячої бібліотеки для корисного проведення весняних канікул.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.