Старшокласник у школі розпилив газ із балончика: учні серйозно постраждали…

Серйозні наслідки випадкової недбалості - шестеро школярів звернулися до лікарів...

Причиною таких серйозних наслідків стало розпилення в приміщенні школи одним зі старшокласників вмісту газового балончика.

Встановити особу винуватця інциденту працівникам поліції допомогли записи камер відеонагляду, розміщених у школі.

Повідомлення про те, що в одному з приміщень навчального закладу розпилено невідому газоподібну речовину, до чергової частини Конотопського відділу поліції надійшло від директора.

Він також повідомив, що задля забезпечення безпеки учнів уроки тимчасово припинені, а діти виведені на вулицю.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група на чолі з керівництвом підрозділу.

Працівники поліції опитали школярів і педагогів, та переглянули записи камер відеоспостереження, які зафіксували, як один зі старшокласників розпилює вміст газового балончика.

Хлопця знайшли та опитали.

Він пояснив, що іноді носить при собі газовий балончик для самозахисту, оскільки відвідує додаткові заняття у репетиторів, і часто повертається додому затемно.

І просто забув його викласти вдома.

Він запевняє: кнопку натиснув випадково, і завдати шкоди чи зірвати уроки не хотів.

І все ж до лікарів за допомогою із подразненням слизових оболонок очей та підозрою на отруєння газом звернулося шестеро дітей.

Медики їм надали всю необхідну допомогу, після чого діти повернулися додому – госпіталізація жодному з них не знадобилась.

Наразі приміщення навчального закладу освіти провітрене, сторонній запах вивітрився, і навчальний заклад продовжує свою роботу в штатному режимі, повідомив Відділ комунікації поліції Сумщини.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.