У Бурині названо ідеальну пару…

На базі Буринської СШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. М. Кравченка відбувся молодіжний конкурс «Ідеальна пара».

За перемогу боролися сім чудових пар з міських шкіл.

Програма заходу включала в себе цікаві конкурси та вікторину.

Пари гідно проявили себе, продемонструвавши свою кмітливісь, креативність та ерудованість.

У підсумку звання «Ідеальна пара» здобули конкурсанти - Шитова Софія і Майданивич Євгеній з Буринської СШ І-ІІІ ступенів №1 імені В.М. Кравченка.

Переможець та всі учасники заходу отримали сувеніри та солодкі подарунки від управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.