У Бурині правова естафета запам’ятається надовго

Сьогодні, 7 лютого 2019 року, на базі Буринської спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів №1 імені В.М. Кравченка відбулась правова естафета «Правова важниця» серед учнів 9 класів загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №3 Буринської міської ради та спеціалізованої школи №1. О рганізатором її стали працівники Буринського бюро правової допомоги.

Начальник бюро Бондаренко Марія поділила учнів на дві команди. В кожній команді був обраний капітан.

Гра виявилась настільки захоплюючою, що діти та вчителі не помітили як минула година правової естафети.

По закінченні естафети члени жюрі підрахували бали кожної команди.

І перемогу здобули учні 9 класу Буринської спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів №1 імені В.М. Кравченка.

Вони отримали за перемогу солодкі подарунки, а їх суперники – заохочувальні призи.

Як зауважили вчителі шкіл Тетяна Нечипоренко та Наталія Лістунова, ігрові завдання дають поради, різні за характером та рівнем складності завдання не дозволяють учням-гравцям засумувати і запам’ятаються їм надовго…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.