У Бурині американець всіх бажаючих навчатиме англійській мові

Усіх бажаючих буринців запрошують долучитися до спільноти розмовного клубу англійської мови «English Speaking Club with Ross».

Заняття в клубі буде проводити волонтер Корпусу Миру США в Україні Рос Гастін, який працюватиме в Бурині протягом двох років.

У неформальній атмосфері містяни матимуть можливість вивчати англійську мову, яка допоможе їм у подальшому її використанні.

А ще на заняттях клубу буде можливість обмінятись інформацією про культуру, традиції та побут України і Америки.

Заняття відбудеться завтра, 05 грудня 2018 року, о 15 годині за адресою: м. Буринь, вул. Незалежності 12-а (приміщення методичного центру центральної публічної бібліотеки)

Інтернет–портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ОСВІТА повідомляв, що волонтер Корпусу Миру США в Україні Рос Гастін протягом двох наступних років прицюватиме у Буринській міській СШ № 1 імені В.М.Кравченка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.