У Бурині на «веселім базарі»…

Доброю традицією в комунальному закладі Буринської міської ради «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» є організація та проведення «Свята Осені».

Для вихованців центру – це завжди очікуване яскраве свято врожаю та квітів.

Нинішнє дійство відбулося за цікавим сценарієм, який включав проведення різноманітних конкурсів та інсценівок з осінніми атрибутами.

Вихованці закладу разом із фахівцями розповідали вірші на осінню тематику і оригінально виконали танець під пісню «Ой там на веселім базарі», проявивши свої хореографічні здібності та музичний смак.

Головними героями свята були Осінь та Урожай, які щедро пригостили всіх своїми дарами та запросили найменших учасників свята на веселий хоровод під пісню «Золотава осінь».

На святі всі були у піднесеному настрої і з цікавістю брали участь у всіх його заходах.

Окрім того, воно було досить пізнавальним, адже ведучі поповнили знання присутніх про овочеві культури рідного краю: їх походження, поширення, а також застосування у житті людини.

Такі заходи сприяють формуванню позитивного ставлення та поваги дітей до рідного краю і традицій українського народу, повідомляє комунальний заклад Буринської міської ради «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.