У Бурині відзначили Хеллоуїн

Хеллоуїн сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч на 1 листопада.

Після прийняття християнства його святкували як «надвечір'я Дня всіх святих».

Якщо до 31 жовтня ви не приготуєте яблука, горішки, камінчики, а також гарбузи, ріпи або дині, то ви не зможете як личить зустріти напередодні дня Всіх Святих – Хеллоуїн, як він називається в Англії.

Але Хеллоуїн відзначають не тільки в Англії. Діти в багатьох країнах в цей день наряджаються чортами, відьмами та іншою нечистю і ходять по домівках збирати цукерки та інші солодощі.

Ми також з дітками старшої групи вирішили влаштувати свій український Хеллоуїн.

Дякуємо за допомогу батькам, які створили костюми для своїх діточок, загримували їх, створивши образ, приготували солодощі, а вихователі – організували цікаву ігрову програму.

Про все це розповідає сторінка «Буринський Дошкільний Заклад № 2 «Джерельце» в facebook.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.