У Бурині вшановують пам'ять героя Віталія Кравченка

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав про героя Віталія Кравченка, який народився й виріс у Бурині.

Тут він закінчив Буринську міську СШ №1, яка нині названа його ім’ям.

31 жовтня – це дата, коли в зоні АТО загинув Віталій Кравченко (позивний Гектор), захищаючи цілісність України.

У Буринській міській СШ №1 відбуваються заходи вшанування пам'яті героя – Віталія Миколайовича Кравченка, ім'я якого почесно тепер носить школа.

Пройшла загальношкільна лінійка, учні поклали квіти до пам'ятного знаку Віталію Кравченку…

Світлина Світлани Моргулець.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.