Марина Ткаченко з Бурині, студентка Путивльського педагогічного коледжу, отримала стипендією голови Сумської ОДА

Відбулася щорічна церемонія нагородження кращих студентів Сумщини стипендією голови Сумської ОДА.

Її вручав Микола Клочко, голова Сумської обласної державної адміністрації.

У своєму виступі він підкреслив, що саме ці представники студентської молоді прославляють не лише Сумщину, а й всю Україну.

Серед інтелектуальної молодої еліти і Марина Ткаченко, студентка 4-А курсу Путивльського педагогічного коледжу імені С.В. Руднєва.

Зауважимо, що Марина Ткаченко народилася й виросла в місті Буринь, де закінчила 9 класів Буринської ЗОШ №3.

А ще Марина – прекрасна поетеса.

Її вірші на своїх сторінках друкував БіЖ…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.