У Бурині гартувалися козаки та козачки…

Сьогодні, 11 жовтня 2018 року, у Буринському міському Павловському парку відбувся спортивно-патріотичний захід «Козацький гарт», приурочений до Дня захисника України.

Даний захід є позакласною формою спортивно-оздоровчої роботи, початкової фізичної підготовки, ідейно-політичного, морально-психологічного, національно-патріотичного та духовного виховання учнівської молоді.

Змагання серед учасників учнівської молоді проводяться з метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості, організації змістовного активного відпочинку.

Участь у ньому взяли 9 команд Буринщини.

Команди, до яких увійшли як хлопці, так і дівчата, боролися завзято і самовіддано.

Переможцями визнані:

Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 ім.В.М.Кравченка Буринської міської ради – І місце; Червонослобідська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені Г.Я.Базими Буринської міської ради – ІІ місце; Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 ім.Ю.М.Лавошника Буринської міської ради – ІІІ місце.

Команди-переможці нагороджені грамотами та медалями.

Далі для учасників заходу проведено змагання з екстрім-гри Лазертаг. Це військово-тактична гра, яка наближує до реальних бойових дій.

Стрілянина без синців, крові та болю,кращі тактичні навики у якій показали Чернечослобідський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. та Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Ю.М.Лавошника Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.