У Буринській «Ромашці» поповнення…

Буринський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 1 «Ромашка» Буринської міської ради Сумської області введено в експлуатацію у 1967 році.

Дошкільною освітою в 6 групах охоплено 139 дітей.

Освітній процес здійснюють 15 педагогічних працівників та 18 осіб обслуговуючого персоналу.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 1 «Ромашка» працює за інтелектуально-пізнавальним та естетичним напрямками.

Він є лауреатом обласних конкурсів: виставки-конкурсу «Кращих методичних розробок серед працівників дошкільних закладів» (2014, 2017 роки), «Кращий Інтернет-сайт» (2015 рік).

1 вересня нинішнього року у закладі відкрито одну додаткову групу для дітей старшого дошкільного віку на 20 місць, що дало змогу розвантажити наповнюваність груп.

Із бюджету міської ради на поточний ремонт відкритої групи виділено кошти в сумі 6,5 тисяч гривень та 20 тисяч гривень – на придбання меблів, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.