У Бурині розповідають про право...

Сьогодні, 27 липня 2018 року, головним спеціалістом з питань правового забезпечення апарату Буринської районної державної адміністрації Альоною Мощенко та начальником Буринського бюро правової допомоги Марією Бондаренко проведено спільне інформування безробітних, які перебувають на обліку в Буринській районній філії Сумського центру зайнятості про безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, хто має право її отримати та про Всеукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Його завдання – забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати та розказали про роботу громадської правової приймальні по наданню безоплатної первинної правової допомоги при Буринській районній державній адміністрації.

Після заходу всі присутні отримали інформаційні брошури з контактними даними бюро та центру, буклети «Я МАЮ ПРАВО!» та інформаційні буклети «Чужих дітей не буває» з новелами у законодавстві та буклети із зазначенням номеру телефона штабу боротьби з аграрним рейдерством.

А напередодні Марія Бондаренко та Альона Мощенко провели вуличне інформування населення міста Буринь та району Усім бажаючим фахівці розповіли про безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, хто має право її отримати та розповіли про Всеукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»..

Під час вуличного інформування населення про роботу бюро та центру, жителям надані інформаційні брошури, буклети «Чужих дітей не буває» та буклети із зазначенням номеру телефона штабу боротьби з аграрним рейдерством.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.