У Слободі попрощалися з Буквариком…

Травневого дня привітно відкрила двері музична зала дитсадка «Струмочок» (село Слобода – БіЖ) для всіх гостей, учнів початкових класів Першотравневої школи та батьків вихованців групи «Калинка».

Адже тут відбулося останнє в цьому році свято для першокласників «Прощавай, Букварику!».

Після декількох місяців перших радостей і невдач, щасливого сміху і щирих сліз діти прощалися з найпершим помічником у навчанні – Букварем.

Але й на святі виникли перешкоди: Букварик загубив Незнайко, а Баба Яга разом із донькою Ягуською, знайшовши підручник, не захотіли його віддавати.

Тому дітлахи залюбки виконували забаганки казкових героїв: розповідали вірші, співали пісні, грали в ігри, майстрували стежку для Букваря, складаючи слова із букв.

Знайшовши стежку, Буквар завітав на свято та урочисто вручив дітям посвідчення про те, що вони здолали першу в їхньому житті науку…

Про це на сторінці ДНЗ (ясла-садок) «Струмочок» в facebook розповіла Катерина Тукман Здоровцова.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.