Буринці, як завжди, серед найкращих…

З метою розвитку у дітей та учнівської молоді інтересу до історії України, виховання поваги до традицій українського народу, формування практичних умінь і навичок з техніки моделювання та відповідно до завдань в межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!» у квітні 2018 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю пройшла виставка-конкурс технічної творчості з виготовлення макетів української садиби «Колиска роду – українська хата» в номінації «Садиба Сумщини ХІХ ст.».

Садиба, виготовлена вихованцями гуртка «Художньо-технічне моделювання» комунального комплексного закладу позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості» (керівник - Володимир Дердун), виборола ІІІ місце серед вісімнадцяти учасників конкурсу.

Макет садиби наших гуртківців був представлений і на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», де також посів ІІІ місце.

На обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання вихованка гуртка «Паперова пластика» Шевченко Ірина (керівник - Валентина Науменко) представляла роботу «Квітуча електра» в номінації «Вироби в техніці орігамі та паперопластики», де серед дев’яти учасників посіла ІІ місце, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.