У Бурині запрацював інтерактивний тир

На базі Буринської спеціалізованої школи №2 імені Ю.М.Лавошника було встановлено комплект обладнання для початкової військової підготовки – Інтерактивний стрілецький симулятор «Шкільний тир».

Він був придбаний за кошти управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради. Лазерний тир має ряд переваг і найперше – це безпека.

Звичайно вагомою є економія на патронах: учні можуть робити безліч пострілів, відпрацьовуючи навички прицільної стрільби.

Відтак, завдяки тренажеру школяр здобуває практичні навички, розвиває швидкість реакції та розпізнавання цілей, а вчитель має можливість контролювати та коригувати хід навчання.

Загалом комплекс допомагає відпрацьовувати стійку, дихання, утримання зброї, прицілювання.

Принцип дії навчально стрілецького тренажеру: спеціальне обладнання проектує зображення мішеней на екран і у момент імітаційного пострілу при попаданні лазерного променя в екран камера визначає координати лазерної точки і передає їх на комп’ютер.

Після завершення вправи на екран виводиться статистична інформація про результати стрільби.

А ще зброя з лазером має такий вигляд, як справжня, повідомляє сайт buryn-miskrada.gov.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.