Шкільний офіцер поліції …

Психологічна служба разом з представником поліції Ягупою О.С. провели заняття «Шкільний офіцер поліції» з учнями 3-Б класу.

Під час даного заходу дітям було надано різноманітну цікаву інформацію про працівників поліції, а потім учні отримали завдання намалювати поліцейського.

Учні із захопленням взялися за роботу, а дехто з них навіть просили Оксану Сергіївну їм позувати.

Результати дитячої творчості всіх здивували.

Адже всі малюнки виявилися дуже цікавими та яскравими, а деякі майже в точності зобразили Оксану Ягупу.

Про це на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook розповіла Світлана Моргулець.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.