Буринь: гуртківці БДЮТ є неодноразовими переможцями та призерами всеукраїнських та обласних конкурсів, виставок, змагань

Комунальний комплексний заклад позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості» (БДЮТ) – своєрідна територія успіху, де мешкають заповітні мрії та щоденно невпинно бігає кирпате дитинство.

Тут щирі й гарячі серця дорослих людей допомагають юним і допитливим пізнати світ і себе, доторкнутися до прекрасного, зробити творчі відкриття, здобути перші перемоги.

Діяльність закладу спрямована на створення виховного простору для дітей та молоді, стимулювання розвитку творчих здібностей та природних нахилів вихованців, повідомляє офіційний сайт Буринської міської ради.

Гуртківці БДЮТ – активні учасники та неодноразові переможці всекраїнськиї та обласних конкурсів, виставок, змагань.

Тільки за останні два місяці вони вибороли ряд призових місць у обласних конкурсах та одне призове у всеукраїнському.

Перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» та третє місце у цьому конкурсі на всеукраїнському рівні, який проходив у м. Чернігові, виборола вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» Марина Биченко (на світлині) (керівник – Світлана Тереніна).

Друге місце в обласному конкурсі творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини» здобула учасниця гуртка «Квілінг» Діана Орленко (керівник – Наталія Орел).

У обласному фестивалі юних майстрів бісероплетіння «Веселка творчості» Анастасія Лістунова та Вероніка Біда (керівник – Людмила Єрмакова) отримали відповідно І та ІІ місця.

Вихованка гуртка «Юні екологи» Євгенія Коваленко (керівник - Антоніна Литвиненко) завоювала ІІ місце у обласному екологічному форумі «Природа – національне багатство України».

Лауреатом обласної краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Сумщина в міфах і легендах» стала Дубовик Аліна – вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник – Ярослав Романчук).

Грамотою лауреата обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» нагороджений гурток «Географічне краєзнавство» (керівник - Світлана Кабанова).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.