Валерія Науменко з Бурині перемогла в обласному конкурсі…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на сторінці СПОРТ розповідав: у місті Конотоп відбувся Всеукраїнський турнір «Конотопська битва 2018» з греко-римської боротьби.

На ньому успішно виступили вихованці Буринської ДЮСШ під керівництвом тренера Артема Нечипоренка.

Також інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на сторінці СУМЩИНА повідав про дві приємних новини, які днями завітали до Бурині.

Перша – перемога квартету саксофонів «Dixie» Буринської дитячої школи мистецтв в дитячому регіональному конкурсі «Шлях до зірок», який відбувся в місті Конотоп.

До його складу входять Софія Сухомлин, Дар’я Рибалко, Роман Коров’яковський та Олександр Чеманов.

І наступна добра звістка: даний квартет здобув перемогу і на Сумському обласному дитячому фестивалі-конкурсі «Джаз-вітраж».

В усіх цих творчих перемогах безсумнівна заслуга і наставника юних музикантів Володимира Осадчого.

І ось нова приємна новина для жителів міста Буринь.

«Вітаємо ученицю 6-Б класу нашої школи НАУМЕНКО ВАЛЕРІЮ з перемогою в обласному етапі конкурсу «Охорона праці очима дітей»!».

Про це на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook написала Світлана Моргулець.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.