Про продуктивне використання інтерактивних дошок у школах Буринщини

Як відомо, з 1 вересня 2018 року почне реалізовуватися Концепція Нової української школи. Отже, у кожному класі повинен бути інтерактивний комплекс.

З цією метою в Будинку ради в Бурині представниками фірми «Intboard» проведено майстер-клас для учителів початкових класів та керівників закладів загальної середньої освіти Буринщини щодо використанню інтерактивної дошки, яка має широкий вибір інструментів для подання інформації.

А ще робить урок більш продуктивним….

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.