«Тиждень толерантності» в Буринській СШ №1

Толерантність – саме те, чого не вистачає зараз деяким людям і націям: терпіння, терпимість, розуміння, дружнє ставлення, спокій, адекватне сприйняття. Тому вважаю, що виховання толерантності є важливим завданням школи, і саме педагоги мають допомагати підростаючому поколінню перейнятися розумінням толерантності, навчити відповідно жити.

Ураховуючи актуальність цієї проблеми, психологічна служба приділяє достатньо уваги формуванню в учнівської молоді необхідних життєвих цінностей, які відповідають загальнолюдським моральним принципам.

Під час проведення даного тижня психолог Нечипоренко Т. М. та соціальний педагог Лістунова Н.О. провели ряд занять та акцій. Значну активність школярі проявили, долучившись до акції «Подаруй іграшку малечі». Учні 5-11 класів принесли свої іграшки, які з радістю подарували найменшим вихованцям дитячого садочка №2.

Про це розповіла Світлана Моргулець на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.