Про профорієнтаційну роботу з учнями

Завданням профорієнтаційної роботи з учнями школи є підготовка їх до свідомого вибору професії.

Саме з такою метою у нашій школі постійно проводяться заходи з профорієнтації, на сторінці «Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені В.М. Кравченка» в facebook повідомила Світлана Моргулець.

29 березня 2018 року учні 9 та 11 класів разом з класними керівниками Родіною Г.В. та Салій Т.І. побували на «Дні відкритих дверей» у Путивльському професійному ліцеї.

Господарі гостинно зустріли групу та провели цікаву і змістовну екскурсія.

Діти дізналися історію закладу, перелік спеціальностей, умови вступу та навчання у ліцеї.

Цікаво було побувати у майстернях та класах, оглянути автопарк та виставку робіт учнів та спробувати свої сили на невеличких майстер-класах.

Усі отримали багато вражень, і, можливо, дехто обере цей заклад для подальшого навчання.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.