У школах Буринщини вшанували пам'ять про В’ячеслава Чорновола

У Слобідському навчально-виховному комплексі для учнів 5-11 класів пройшла година спілкування «В’ячеслав Чорновол у пам’яті народній», присвячена 80-річчю з дня народження В'ячеслава Чорновола, журналіста, політика-опозиціонера.

У заході учні розповідали про віхи життєпису поборника незалежної України, активного учасника вітчизняного державотворення.

Це журналіст, який пішов проти злочинної комуністичної системи та своєю діяльністю наближав створення незалежної держави.

Також у Чернечослобідському навчально-виховному комплексі для учнів 9-11 класів проведено годину спілкування «Життєвий та творчий шлях В'ячеслава Чорновола», повідомив сайт brn.sm.gov.ua

Учні виконали доповіді та реферати із відповідної тематики.

Бібліотекар Конько Р.А. підготувала виставку літератури у шкільній бібліотеці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.